Szép időben közel negyvenen keltünk útra a május 24-én a Fő térről Tök felé kerékpáron. Az eredeti útvonalat a gyurgyalagok fészkelő helyével egészítettük ki, ahol először csak a vártnál messzebbről láthattuk őket. A homokbánya mellett leereszkedve kiderült, éppen madárgyűrűzés folyik. „Budavidék Zöldút túrabeszámoló” bővebben


